Müşteri hizmetleri için +90 312 438 11 71 arayın...

KURUMSAL

Dinç Grup, şirketimizin geçmişi, 1980 den bu yana Enerji, Petrol, sağlık, gıda ve birçok alanda faaliyetlerini sürdürürken , 2004 yılında kurmuş olduğumuz Asfalt firmamızla birlikte bu güne kadar faaliyetlerini sürdürmeye devam etmiş ve edecektir.Şirketimiz 10 yıldan bu yana da, her yıl artan iş hacmiyle müşterilerine hizmet vermeye devam etmektedir. Sektördeki isim ve güvenilirliğine yakışır kalitede projeler hazırlayarak, müşterilerinin ihtiyaçlarını zamanında karşıla- mak ilk önceliğimizdir. Şirketimiz; çalışanlarımızın iş güvenliğini sağlayarak, kamu sağlığına ve çevreye duyarlı bir şekilde ve modern teknoloji kullanımıyla geliştirip tamamladığı alt ve üst yapı projeleri ile hep daha da büyümek ilkesini benim- semiştir.

Dinç Grup inşaat 2004 yılında müteahhitlik hizmetleri vermek amacıyla kurulmuştur. Güven, kalıcılık ve geleceğe güçlenerek taşınan bir marka olmak Dinç Grup’un temel kurumsal hedefidir.

Misyon ve
Vizyonumuz

Dinç Grup'un misyonu, üstlendiği prestij projeleri ile Türkiye'nin gelişmesine ve büyümesine katkıda bulunmak ve aynı zamanda üstlendiği projelerle müşterileri, çalışanları ve tüm toplum için katma değer yaratmaktır.

Dinç Grup'un vizyonu, ulusal ve uluslararası pazarlarda dünya standartlarında hizmet veren bir şirket olarak büyümek ve daha fazla istihdam yaratmaktır.

...

Başarı Faktörü

Stratejisi, yetkin ekibi, yenilikçiliği ve uzun vadeli bakış açısı Dinç Grup'un faaliyetlerinde kilit rol oynayan ve her türlü kurumsal eylemini şekillendiren faktörlerdir.

Kalite sertifikası

ISO 9001 Kalite Yönetimi,ISO 14001, Çevre yönetim sistemi belgelerine sahip olan Dinç Grup inşaat şirketi eğitimli teknik ve idari personeliyle ulusal alanda saygınlığını her geçen gün arttırmaktadır.

Strateji

Dinç Grup'un net ve yalın bir stratejisi vardır. Dinç Grup'un stratejisi "inşa ederek" üretmeye, büyümeye, uzmanlaşmaya ve değer yaratmaya dayanır. Bir dizi faktör stratejimizin temellerini oluşturur: paydaşlarımız için ürettiğimiz katma değer, müşterilerimize kaliteli hizmet, çalışanlarımıza güvenli ve geleceği olan iş ortamı, insanlık için güzel ve faydalı projeler...

Ekibimiz ve yetkinlikleri

Ekibimiz ve yetkinlikleri Dinç Grup'u var eden ve sürekliliğini sağlayan temel unsurdur. Alanlarında uzman profesyoneller ve teknik insanları bünyesinde barındıran Dinç Grup, sahip olduğu insan kaynağı kalitesi ile seçkinleşmektedir.

Yenilikçiliğimiz

Dinç Grup, geçmişine bağlı, köklü, sağlam ve bir o kadar da değişimlere açık ve yenilikçi bir şirkettir. Hizmet sunduğu taahhüt sektöründe hayata geçen teknik ve yönetimsel yenilikleri anlık olarak izlemekte; hizmet sunum sürecine en doğru ve en hızlı şekilde uyarlamaktadır...

Uzun, vadeli bakış açımız

Dinç Grup için gerçek başarı uzun vadede elde edilen, sürdürülebilir performanstır. Güven, kalıcılık ve geleceğe güçlenerek taşınan bir marka olmak şirketin temel kurumsal hedefidir.

Grup Şirketlerimiz